Albus II. Lulu Panenka

*21.12.2010

 

Albus je mladší bratr Antonia, náš rodinný maskot. Jeho cesta byla klikatá, ale nakonec se rozhodlo, že zůstane v rodině. Albíček měl zájemce v cizině i v ČR, bývala by ho čekala výstavní kariéra. Rodině se ovšem nelíbila představa poslat štěně do chovatelské stanice, jelikož také víme, jak některé CHS fungují - představa, že je pes zavřený v kleci a pouští se možná jen na venčení nás dosti děsila. K tomu se Albíkovi v cca 8mi týdnech začal dělat předkus, takže výstavní předpoklady ztratil, a rodina se rozhodla, že mu nikde jinde tak dobře jako u nás nebude, a tak že tedy zůstane i s Antoniem doma.

Albi má velmi submisivní povahu. Cizí lidi si nepustí k tělu a má z nich respekt, cizí člověk si jej těžko a déle získává. Stejně tak v rámci smečky je na posledním místě a ostatní psy musí poslouchat. Naštěstí se nedere o vedoucí pozici a tak u nás nejsou ani rvačky - díkybohu.

Jinak je to ale velký mazel, hravý prdlouš, všechno mu déle trvá než se naučí, ale odkouká vše od jiných a naučí se to také. Best Kennel Web Design Moonbarks
© 2013 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele