Výstavy Antonio 2012

Club show Annaberg-Buchholz, 1.12.2012

Výstava v Annabergu pro nás byla první "malou" výstavou v Německu. Byla v opravdu komorním duchu, v menší sportovní hale, avšak s příjemnou, komorní atmosférou, a dárečků jsme dostali více než na které jiné výstavě :-)))
Pro Antonia to byla výstava po více než dvou měsících, ale nezapomněl co má dělat a vyběhal si titul Výborný 1, CAC, Best male a BOB.

Rozhodčí: Marta Heine(D)

Antonio: Výborný 1, CAC, Best male, BOB

 

CACIB České Budějovice, 14.10.2012

Do Budějovic jsme se přihlásili s cílem získat další titul CAC do sbírky o šampiona ČR, což se nám povedlo.

Rozhodčí: Iuza Beradze (CZ)

Antonio: Výborný 1, CAC

 

CAC Brno, 30.9.2012

 

Velice vtipná, tradičně česká výstava. Posuzování pana rozhodčího bylo expresní a ne zcela citlivé, naštěstí to Antonio `rozchodil.`

 

Rozhodčí: Miroslav Guniš (SK)

Antonio: V1, CAC

 

 

CACIB Leipzig (D), 19.8.2012

Každá výstava je jedinečná, na každé výstavě má pes jinou náladu, na každé výstavě jsou jiní lidé a člověk nikdy neví, co nastane. Ačkoliv už jsem pár výstav odchodila, to co se nám stalo v Lipsku se mi do té doby nestalo a zaskočilo to jak mě, tak Antonia: v soutěži o CACIB si vystavovatelka za námi `střihla` kruh po diagonále, čímž se najednou objevil její pes vedle mého, kterého to značně znervóznilo a jeho předvedení šlo tím momentem zcela do kopru. Vystavovatelka nám dále nabíhala se svým psem na záda, nakonec se Antonio zbláznil, otočil, zamotal se mi pod nohy a ještě jsem se o něj málem přerazila já. Co mi vadilo byl fakt, že rozhodčí dělal, jako by nic neviděl. S vystavovatelkou jsme si to naštěstí dodatečně vysvětlily, ona se mi omluvila, ovšem já dávala Antonia `dohromady` ještě následnující dvě výstavy, aby ho nechytala hrůza, že je za ním pes. Aneb jak velkou škodu dokáže napáchat relativní "maličkost."

Rozhodčí: Miroslav Zidar (SLO)

Antonio: V1, CAC, res.CACIB - přechází v CACIB

 Best Kennel Web Design Moonbarks
© 2013 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele