Výstavy Antonio 2013

 

DuoCACIB Praha, 3.11.2013

Naše poslední výstava - a musím přiznat, že jsem měla radost, že je poslední... 

Vlivem všech předcházejících událostí byl Antonio značně roztěkaný, kdyby uměl mluvit, zřejmě bychom se velmi pohádali. Předvádět se umí, tentokrát tomu bohužel moc nedal, nevadí. V posudku opět neměl jediné špatné slovo, panu rozhodčímu se moc líbil, přesto upřednostnil druhého psíka; patrně přes dvoje brýle, které měl, moc dobře neviděl. Myslím ale, že na tento folklor už si většina vystavovatelů zvykla. Moc mě potěšilo, že za námi po výstavě přišli nejen neznámí pozorovatelé, ale i ostatní vystavovatelé (zahraniční, tedy neznalí poměrů), kteří vůbec nechápali, jak je možné, že vyhrál pes, který vyhrál. S mnoha z nich jsme si pak příjemně popovídali a odcházeli jsme unavení, ale spokojení – Antonio skončil svoji výstavní kariéru: ne příliš intenzivní, zato velmi úspěšnou a touto poslední výstavou dokončil ŠAMPIONÁT ČR!!! Mám tedy doma Šampiona Německa, Česka a kandidáta na šampiona mezinárodního J Děkuju, Antonio!

 

rozhodčí: Sergio Pierluigi (San Marino)

 

výsledek: V1, CAC, res.CACIB -> CACIB

 

dokončen ŠAMPONÁT ČR

 

 

 

CACIB České Budějovice, 6.10.2013

Zúčastnili jsme se mezinárodní výstavy v Českých Budějovicích. Účast byla opravdu malá, nevím, co to vypovídá…  Tři z předvedených psů patřili jednomu majiteli, další dva také, plus my. Antonio se hezky předvedl, ovšem při předvedení o CACIB nechala handlerka velmi neprofesionálně běžet svého psa na dlouhém vodítku dopředu, takže se opakovalo to, co tehdy v Německu, pes zezadu Antonia doběhl a tím mu předvedení zkazil. Bohužel, mnoho lidí si neuvědomuje, že i na výstavě psů je potřeba dodržovat „bezpečnou vzdálenost“… A tak s pěkným posudkem Antonio získal Výborná 1, CAC a res.CACIB, který přechází v CACIB. 

Rozhodčí: Olga Dolejšová

Výsledek: V1, CAC, res.CACIB - CACIB

 

 

CACIB Graz (A), 3.3.2013

Výstava v Grazu byla pro Antonia velkým úspěchem, kdy poprvé ve třídě otevřené a v silné konkurenci psů ze známých chovatelských stanic nejprve ve své třídě porazil svého konkurenta, následně v boji o CACIB i pejska z mezitřídy, a pak v boji o BOB i fenku, tedy získal titul BOB a kvalifikoval se do závěrečné soutěže. Ačkoliv v závěrečkách už byl roztěkanější, přesto se pěkně předvedl a byl vybrán do užího výběru 6ti nejlepších psů IX. skupiny FCI. Měli jsme a stále máme velkou radost z Antoniova triumfu. Opět se nám potvrdilo, že nejlepších výsledků jsme dosáhli vždy u rozhodčích, kteří byli zcela cizí.

Rozhodčí pro maltézáčky: Yochai Barak (Izrael)

 

Rozhodčí pro IX.skupinu FCI: Dr. Tamas Jakkel (Maďarsko)

 

 

Antonio: Výborný 1, CACA, CACIB, BOB, užší výběr IX.skupiny FCIBest Kennel Web Design Moonbarks
© 2013 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele